spell check

Hotel 

Witamy w Hotelu „Krystyna” w Szczytnie

         Pragniemy zaprosić Państwa do nowoczesnego Hotelu „Krystyna”, położonego w samym sercu Mazur. W sąsiedztwie przyrody oraz komfortowych warunkach spędzą Państwo niezapomniane chwile.

         Hotel ze względu na doskonałe położenie w centrum miasta, na skraju parku i jeziora Małego Domowego stanowi doskonałą  bazę wypadową do zwiedzania miasta i okolic, organizowania wycieczek pieszych i rowerowych. Pobliski park jest znakomitym miejscem do relaksu, joggingu, spacerów i zabaw dla najmłodszych.

         Hotel posiada liczne grono Stałych Gości z kraju i z zagranicy. Już od wielu lat służy mieszkańcom Szczytna i okolic oraz gościom odwiedzającym nasz region w celach turystycznych i biznesowych.

         Do Państwa dyspozycji oddajemy 37 pokoi (1, 2, 3, 4 osobowych) rozmieszczonych w dwóch skrzydłach (3 i 2 kondygnacyjnych bez windy). Pokoje wyposażone są w telefon, TV sat, łazienkę, bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Hotel posiada monitorowany parking z ograniczoną liczbą miejsc (decyduje kolejność przybycia) oraz restaurację serwującą dania a’ la cart, a także śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

         O pełen komfort naszych gości zadba wykwalifikowany, miły i mówiący w języku angielskim i niemieckim personel.

Zapraszamy do pobytu w naszym hotelu 


FOTO-GALERIA:

 

 

© Copyright HOTEL KRYSTYNA - Wykonanie: Studio Grafiki i Reklamy proGRAF